Wprowadzenie


Sprawdź angielską wersje tej lekcji w naszym rozszerzonym tutorialu Bootstrap.


Witaj w kursie MDB! Ten przyjazny dla początkujących kurs oparty na przykładach poprowadzi Cię przez niezbędną wiedzę dotyczącą naszego ekosystemu. Tutaj dowiesz się nie tylko, jak skutecznie korzystać z MDB, ale także z Bootstrap, Material Design, Material Minimal, UI & UX design oraz MDB GO.

Czego się nauczysz

Bootstrap

Projektowania responsywnego

MDBootstrap

Material Design

Material Minimal

UI & UX Design

MDB GO

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z powyższymi terminami - nie martw się. Wyjaśnię Ci wszystko w następnej lekcji.

Każda sekcja tego kursu stanowi niezależną część (choć opartą na wiedzy z poprzednich części).

Jeśli uważasz, że konkretny temat z danej części jest Ci już dobrze znany, śmiało możesz go pominąć i przejść do następnej części (na przykład, jeśli czujesz, że już dobrze znasz Bootstrapa i interesuje Cię tylko nauka MDB - śmiało pomiń część dotyczącą Bootstrapa i przejdź do kolejnych lekcji).

Pamiętaj jednak, że wszystkie omawiane tematy w tym kursie tworzą spójną całość. Aby w pełni wykorzystać potencjał naszego ekosystemu, powinieneś być dobrze zaznajomiony z wszystkimi tymi tematami.

Uwaga: Ten kurs zakłada, że już znasz HTML i CSS. Wiedza z zakresu JavaScript nie jest konieczna, choć może być przydatna.

Jeśli nie czujesz się zbyt pewnie w zakresie powyższych tematów, proszę najpierw zapoznać się z naszymi powiązanymi samouczkami:


Dołącz do rozmowy

Jeśli masz jakieś pytania lub napotkasz trudności z kursem, proszę opublikować pytanie na naszym forum społecznościowym.


O autorze

Na zakończenie tego krótkiego wprowadzenia, kilka słów o mnie.

Nazywam się Michał, jestem współzałożycielem MDB i będę miał przyjemność wprowadzić Cię w świat naszego ekosystemu 🙂 Mam nadzieję, że nie tylko znajdziesz go niezwykle użytecznym, ale także niesamowicie interesującym i przyjemnym.

Jeśli chcesz, możemy pozostać w kontakcie na twitterze. Publikuję tam przydatne treści związane z tworzeniem stron internetowych oraz projektowaniem UI / UX.

Zaczynajmy!John Doe

O autorze

Michal Szymanski

Współzałożyciel MDBootstrap / Umieszczony na liście Forbes „30 under 30” / Entuzjasta oprogramowania open-source / Tancerz, miłośnik wiedzy i książek.

Autor setek artykułów na temat programowania, biznesu, marketingu i efektywności. W przeszłości pracował jako edukator z młodzieżą z problemami w sierocińcach i zakładach karnych.

Wypróbuj więcej narzędzi dla Bootstrapa

  1. Licencja open-source, darmowy użytek komercyjny i niekomercyjny
  2. Setki komponentów i szablonów najwyższej jakości
  3. Wszystko spójne, dobrze udokumentowane i niezawodne
  4. Bardzo prosta instalacja w ciągu 1 minuty
  5. Paczki rozwiązań dla Bootstrap 5, Angular, React i Vue
Bootstrap components